02.05.2015

Kaks punast saanud Trans kaotas Kaljule

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga üheksandas voorus kaotas Narva Trans laupäeval võõrsil 1:4 Nõmme Kaljule.

Avapoolaja 0:1 kaotanud Trans viigistas teise poolaja alguses Vitali Andrejevi väravast 1:1, kuid 54. ja 56. minutil löödud väravatest läks Kalju taas juhtima, sedakorda 3:1

Seejärel teenisid lühikese ajaga Vitalijs Zils ja Roman Nesterovski punase kaardi ja viimased 20 minutit mängsid narvalased kahemehelises vähemuses. Mängu lõpus lõi meistrivõsitluste liider narvalastele veel ühe värava ja 1:4 kohtumine lõppeski.

Sillamäe Kalev oli samas voorus teatavasti reede õhtul alistanud kodus Tartu Tammeka 4:0.

Teistes sama vooru kohtumises kaotas Pärnu LM 0:2 Tallinna FC Infonetile, Tallinna FC Flora jäi 0:1 alla Tallinna FC Levadiale ning Paide LM kaotas Viljandi Tulevikule 0:3.

Esimese ringi järel ehk kolm ringi enne lõppu juhtib meistrivõistlusi täisedu, 27 punktiga Kalju, Tallinna FC Flora on 21 punktiga teine ning Sillamäe Kalev jagab koos Tallinna FC Levadiaga 3.-4. kohta, punkte on neil 16. Viiendal kohal on Tallinna FC Infonet 15 punktiga.

Tabeli teises pooles on 8 punkti kogunud Tulevik ja Tammeka, Narva Trans 7, Pärnu LM 5 ja Paide LM 2 punktiga.

10. voorus mängivad Ida-Virumaa meeskonnad 8. mail, Narva Trans võõrustab Nõmme Kaljut ning Sillamäe Kalev sõidab külla Tartu Tammekale. Mõlemad kohtumised algavad kell 19.