02.10.2009

Ka Hito kaotas Kalev II meeskonnale

Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliiga teises voorus kaotas KK Hito 87:91 BC Kalev II meeskonnale.

Esimeses voorus Pärnus sealsele Metsale 83:87 alla jäänud Hito pidi teises voorus samuti vastase neljapunktilist paremust tunnistama. Vokas peetud kohtumises jäi ito 5:14 taha ja kaotas poolaja 45:49.  Kolmandal veerandil sai Hito 69:62 ette ja veel neli minutit enne lõppu juhiti 83:79, kuid lõpus olid vastased kindlamad.

Vokas nägid pealtvaatajad kolmestesadu, Hitol tabas kolme esimese veerandajaga 12 kaugviset (2+4+6+0), külalised said kirja 11 kolmest (2+5+2+2).

Avavoorus oli Kalevile kaotanud ka Jõhvi/Toila, kes teises voorus alistas teatavasti Marcuse, kellega Hitol seisab ees mäng kolmandas voorus. Jõhvi/Toila võõrustab järgmise nädala reedel kell 20 Jõhvis meistrivõistlusi kahe võiduga alustanud EAG/Scanweld meeskonda, kes eelmisel hooajal sai Verenda nime all pronksmedali.