12.07.2023
Aerutamine

Juunioride ja U23 MM’il Eestile 5. koht

Läinud nädala toimus merepinnast rohkem, kui 800 meetri kõrgusel Itaalias Auronzos rajaaerutajate juunioride ja U23 vanuseklassi maailmameistrivõistlused, millest võtsid osa 3 Eesti sportlast juunioride vanuseklassis ning 3 U23 vanuseklassis. Võistlus toimus viiel päeval ja sellel osalesid 65. eri riigi sportlased.

Parimaks mitte olümpidistantsi tulemuseks jäi Elizaveta Fedorova (Narva spordikool ´´Energia´´ / Narva Vikingid) viies koht U23 vanuseklassi neidude ühesüstade arvestuses. Olümpiadistantsil 500m distantsil jäi Elizaveta kahjuks napilt A- ja B-finaalide ukse taha. Aga selle eest 5000m sõidus tuli tulemuseks 11. koht.

Eesti meistritiitlid jagavad aerutajad välja 5. ja 6. augustil toimuvatel Eesti Meistrivõistlustel Aidus Veespordikeskuses.