26.04.2009
Petank

Juubelihooaeg algas Vähk/Neilandi võiduga

Sel aastal peetakse Ida-Virumaa petangi 10. juubelit. Välishooaja avalöögi võitsid Tanel Vähk/Hillar Neiland.

Vähk/Neiland alistasid finaalis Tõnis Neiland/Karla Purgatsi. Eelmisel hooajal, kui võistluse avalöök tehti üksikmängus olid Hillar Neiland ja Tanel Vähk samuti finaalis.

Sel pühapäeval said kolmanda koha Ivar Viljaste/Hristo Neiland ja neljandad olid Elmo Lageda/Marko Rooden.

Kokku osales võistlusel 23 mängijat, kes turniiri alguses loositi paaridesse. Ainsana üksikuks jäänud ja kuue kuuliga mänginud Aarne Välja sai lõpuks 12 võistkonna seas 9. koha.