30.09.2008
Kergejõustik

Jooksjad võistlesid “idarindel”

Paljud Ida-Virumaa jooksjad võistlesid laupäeval Narvas ja pühapäeval Sillamäel.

Laupäeval oli kepikõnd ja jooksuvõistlus ülemaailmse südamepäeva raames Narvas. Meeste 5 km distantsil saavutas esikoha Kohtla-Järve SK Mitð esindaja Heinrich Sillang, kelle klubikaaslane võistles samal ajal võidukalt Tallinnas Eesti maratonimeistrivõistlustel. Narvas lõpetas teisena Margus Gering ja kolmandana Nikita Vladimirski. Naiste 3 km distantsil oli parim Natalja Aleksejeva.

Narva võistluse

Pühapäeval võisteldi Sillamäel traditsioonilisel sügisjooksul, mille võitis meestest Aleksei Markov, Deniss Koðelevi ja Heinrich Sillangu ees. Sarnaselt Markoviga lisas kolmanda Ida-Virumaa linna (eelnevalt Ahtme ehk Kohtla-Järve ja Jõhvi rahvajooksul) jooksu võidu septembrikuus enda kontosse Revetta Reiljan.