22.07.2022
Kergejõustik

Jõhvis toimusid U16 Balti võistkondlikud meistrivõistlused

Heino Lipu nimelisel staadionil toimunud U16 Balti võistkondlikud meistrivõistlused võitis Eesti koondis. Oma panuse võidusse andsid Ida-Virumaa noored. Balti meistriks tuli Andrei Malinovski (KJK Kalev Sillamäe), kes ainsana ületas kolmeteistkümne meetri piiri, saades kohe esimesel katsel kirja 13.05. Teisele kohale tuli Elina Jerjomenko (SK Narvic) vasaraheites tulemusega 42.89. Kolmanda koha saavutasid Maxim Bolshakov (SK Narvic) vasaraheites tulemusega 48.96 ja Arina Bugrova (KJK Kalev Sillamäe) 3000 m käimises ajaga 17.45,56.

Teiste Ida-Virumaa noorte tulemused: Andrei Artamonov (KJK Kalev Sillamäe) 5000 m käimises 4. koht ajaga 32.00,88, Ksenia Polubinskaja (SK Narvic) 3000 m käimises 4. koht ajaga 19.15,72, Juliana Korkiain (SK Narvic) kolmikhüppes 4. koht tulemusega 11.02, Dmitri Lutkov (SK Narvic) 5000 m käimises 5. koht ajaga 33.40,55 ja Adam Ojava (Treeningpartner) 5. koht 2000 m jooksus ajaga 6.31,12.