29.08.2023
Võrkpall

Jõhvis selgusid Ida-Virumaa 3vs3 võrkpallisarja võitjad

Hommik algas vihmasajuga, kuid õnneks mängude ajaks vihm lakkas ja kõik kohtumised sai peetud ilma vihmata. Kui meestel oli üldvõitja juba eelmise kolme etapiga selgunud, siis ka viimasel etapil ei olnud TTK võistkonnal – Toomas Stroo, Taivo Valdur, Karl Liiva, vastast. Seevastu naistel oli otsustav just viimane etapp, kus kohtumine Idabloki ja 3 prääniku vahel pidi selgitama üldvõitja. Kohtumine oligi väga tasavägine, kus esimese geimi võitis 3 präänikut tulemusega 25:18, siis teises oli parem Idablokk 25:21. Ka kolmandas geimis oli Idablokk ees, kuid eksiti geimi lõpus ja nii võitis 3 präänikut, kus mängisid Kristina Sumnikova, Evelin Karu, Kristin Pütsepp kolmanda geimi 15:13 ja sellega tagas ka üldvõidu. Viimasele etapile oli tulnud ka Jõhvi Spordikooli noorte võistkond LMM – Loviisa Aulik, Mirtel Kask, Marii Toomel, kes tuli naiste seas kolmandaks. Kokku osales sarjas seitse naiskonda, kuid arvesse mineval kolmel etapil ainult kolm. Toila ja Jõhvi noortele oli mängimine naistega kindlasti kogemuste saamiseks. M35+ oli Irvala-Piilse meeskonnal – Paul Maalma, Allan Kriisa, Asko Vilpuu ka üldvõidu vormistamise küsimus, sest rohkem võistkondi selles grupis sellel aastal ei osalenud. Nad mängisid koos meestega ja andsid neile tugeva lahingu, teenides sellega auga üldvõidu. Kõige tasavägisem kohtumine oli neil Toila meeskonnaga, mis kaotati 1:2 (25:23; 21:25; 11:15). N35+ oli Viro/Alutaguse – Aime Luuk, Mirjam Vinkler, Marjaana Lepiste ka kolme etapiga üldvõit kindlustatud, kuid olid ka viimasel etapil paremad Vigastest pruutidest.

Täname kõiki toetajaid ja koostööpartnereid: Ida-Virumaa Spordiliit, Jõhvi Vallavalitsus, Toila Spordi- ja Kultuurikeskus, Alutaguse vald, Alutaguse Puhke- ja Spordikeskus, Sillamäe Spordikompleks Kalev ja loomulikult kõiki võistkondi.

Viimase etapi tulemused

Tabel

Selle aasta võitjad: Mehed – TTK, M35+ – Irvala-Piilse, Naised – 3 präänikut, N35+ – Viro/Alutaguse ja karikad