19.09.2010
Petank

Jõhvis meistriks tuli Hillar Neiland

9. Jõhvi lahtised meistrivõistlused petangi üksikmängus võitis Hillar Neiland. Naistest oli parim Anna Romanenko.

Finaali jõudsid kaks mängijat, kes eelnevalt olid alistanud viis vastast. Finaalis osutus Hillar Neiland Rene Kundlast kindlalt 13:3 paremaks. Pronksikohtumises alistas Matti Vinni 13:7 Tõnu Kapperi.

21. German Terehhov

Ida-Virumaa petangireitingu esikümnes viimane võistlus muutusi ei toonud ja paremate hulka mahusid: 1. Ivar Viljaste 330, 2. Hillar Neiland 326, 3. Enno Konsa 300, 4. Juhan Neiland 294, 5. Aarne Välja 276, 6. Tarmo Müür 269, 7. (aasta uustulnuk) Kristo Viljaste 269, 8. Andres Veski 262, 9. Mait Metsla 256, 10. Elmo Lageda 252 punkti. Parima naisena sai Sirje Viljaste 206,2 punktiga 63 punktisaaja seas 17. koha.