19.02.2010

Jõhvi/Toila on kukkumas teise liigasse

Jõhvi/Toila sai Eesti korvpallimeitrivõistluste esiliiga neljanda kaotuse järjest, reedel kaotati kodus Paide Viking Window meeskonnale 64:70.

Avaveerandi 19:12 võitnud Jõhvi/Toila kaotas poolaja 28:30. Kolmanda veerandaja viiendal minutil oldi ees 39:38, kuid siis tegid vastased 15:1 spurdi ja kolmanda veerandi lõpus olid kodumeeskonna kaotusenumbrid 40:53.

Viimasel veerandil veel kohati veel oli Jõhvi/Toilal võimalust mängu oma kasuks pöörata, kuid otsustavad vised ei tabanud ja mäng kaotati 64:70.

Kolm mängu enne turniiri lõppu taandus Jõhvi/Toila B-grupis 6. kohale ehk kahe grupi kokkuvõttes 15. kohale. Kui sellelt kohalt allesjäänud voorudega ei suudeta tõusta, siis peab meeskond järgmine hooaeg mängima teises liigas.