29.01.2018

Jõhvi harrastajatele võit

Põlevkivi Volle sarjas võitis Jõhvi harrastajate võistkond Ojamaa kaevanduse võistkonda tulemusega 3:0.

Ojamaa kaevanduse ja Jõhvi harrastajate kohtumise esimeses geimis läksid harrastajad kohe 6:0 juhtima. Edasi Ojamaa mäng küll natuke paranes, kuid harrastajate poolt saavutatud suur edu kindlustas neile geimivõidu tulemusega 25:15. Teises geimis Ojamaa mäng tunduvalt paranes ja mänguseis püsis viigis seisuni 6:6. Harrastajad said paaril korral paar punkti järjest ja siis veel 5 punkti järjest ning läksid geimi juhtima 17:9. Ojamaa sai 3 punkti järjest, kuid edasi vahetati ainult punkte ja geimivõit harrastajatele tulemusega 25:19. Kolmas geim algas jälle tasavägiselt seisuni 8:8. Siis aga ei saanud Ojamaa enam serve kätte ja harrastajad said 10 punkti järjest, mis sisuliselt tähendas ka geimivõitu 25:13. Kogu mäng seega Jõhvi harrastajatele 3:0.

Põhiturniiril on jäänud pidada veel viimased kolm kohtumist.