18.03.2023

Jõhvi FC Phoenix saalijalgpalli karikafinaalis

Saalijalgpalli karikavõistluste esimeses poolfinaalis võitis S. Jõhvi FC Phoenix S. JK Kohila võistkonda tulemusega 5:1, poolaeg 2:0. Avavärava lõi seitsmeteistkümnendal mänguminutil Andrei Vrabie, Nikolai Martšuk ja Reino Urlih suurendasid eduseisu 3:0 ning Jelissei Zahharov lisas kaks väravat eduseisuks 5:0. Auvärava Kohila eest lõi mängu lõpuminutitel Teet Kallaste. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111667

Teises poolfinaalis kaotas S Sillamäe FC NPM Silmet S. Tallinna FC Cosmos võistkonnale tulemusega 4:5. Cosmos läks kohe juhtima 2:0, Anton Pfening vähendas kaotusseisu, kuid Cosmos suurendas uuesti eduseisu ja enne poolajale minekut lõid mõlemad meeskonnad veel ühe värava seisuks 4:2. Teisel poolajal aga suutis Sillamäe võistkond Stanislav Gussevi ja Vladyslav Vorontsovi väravatest mänguseisu viigistada, kuid poolteist minutit enne mängu normaalaja lõppu lõi Cosmos võiduvärava. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111668