20.07.2023

JK Narva Trans jäi FC Jerevani Pyunikile Rakveres 0-3 alla

Transi jaoks algas kohtumine raskelt, sest juba kaheksandal minutil jäädi tagaajaja rolli. Hovhannes Harutjunjan andis söödu karistusala taha, kust läks ühe puutega löögile Artak Dashjan. Mehe sooritus oli väga täpne ning maandus Aleksandr Kraizmeri jaoks püüdmatult Transi parempoolse väravaposti kõrval.Teise värava skooris Pjunik ilusa kombinatsiooni tulemusel. Karistuslöök mängiti korralikult trikitades lahti ning trahvikasti tsenderdatud palli pääses ründama kaitsmängija Juninho, kes peaga skoori tegi ja omade eduseisu duubeldas.Transi jaoks läks õhtu veel õudsemaks 66. minutil. David Davidjan andis terava söödu penaltipunkti lähistele, kus oli eelmiseski kohtumises Transi vastu skoorinud Luka Juricic. Ründaja oli resultatiivne ühe puutega.76. minutil teenis Pjunik veel ka penalti, kuid Levon Vardanjani poolt teele pandud löögi tõrjus ära head partiid näidanud Kraizmer. Kuivast kaotusest see Transi siiski ei päästnud ning koondskooriga 0:5 langeti Konverentsiliiga eelringist välja.