04.04.2016

JK Järve sai esimesed punktid

Eesti jalgpallimeistrivõistlustel lõpetas Ida-Virumaa klubide kehva nädalalõpu Eesti meistrivõistlustel positiivsel noodil Kohtla-Järve JK Järve, kes esiliigas sai esimesed punktid.

JK Järve alustas kodus Ilja Jazevi 25. minutil löödud väravast 1:0 Maardu LM, kes eelnealt oli saanud tabelse 2 võitu ja 2 kaotust.

Reede
* meistriliigas Tartu Tammeka – Sillamäe Kalev 4:0 (Kalev sai seisul 1:0 kaks punast kaarti)

Laupäeval:
* meistriliigas Narva Trans – Rakvere Tarvas 2:2 (MLi debütant Tarvas sai tabelisse esimese võidu, Trans juhtis mängu 27.minutiks 0:2, nurgalöögid 17-3 Narva kasuks, samas peab Trans ka viigiga rahul olema, sest seisul 2:2 lõi ei saanud Rakkvere mängija Taavi Münter tühja värava ees pallile pihta)
* B-esiliigas kaotas Sillamäe Kalev II kodus Tartu Tammeka U21 meeskonnale 1:2
* U16 II liigas kaotas Sillamäe Kalev võõrsil 0:17 Tallinna FC Infonetile
* vahelduseks ka üks võit U16 esiliigas alistas JK Järve (jah, taas JK Järve) kodus Keila JK 5:1

Pühapäev
* Enne kell 16 alanud mängus JK Järvel tulnud esimest võitu esiliigas oli Ahtmes tulnud kaotust teises liigas, kus kell 12 alanud kohtumises kaotas Jõhvi FC Lokomotiv 1:3 Tartu FC Merkuurile
* Vahelduseks veel üks võit teises liigas, kell 14 alistas Kiviõli Irbis 2:1 Tartu FC Santos II meeskonna
* Samal ajal ehk kell 14 kaotas Sillamäe Kalev U19 esiliigas võõrsil JK Tallinna Kalevile 2:7
* Kell 18 kaotas Narva United FC 2:4 võõrsil Tabasalu JK Charmale – see mäng peeti Hiiul