26.11.2015

Illuka startis võiduga

Eesti naiste võrkpalli rahvaliigas neljapäeval esimese mängu pidanud Illuka sai kodus 3:1 jagu Jõhvi spordikoolist.

Avavoorus oli Illuka vaba, samal ajal oli Jõhvi kaotanud SK Torma Spordile 2:3 ja Iisaku oli alla jäänud 0:3 Narvale.

Teise vooru avakohtumises kaotas Illuka kodus Jõhvile avageimi kindlat 18:25. Teises mindi 7:0 juhtima, kuid lasti vastane järgi ja möödagi, kuid lõpuks siiski võideti 29:27. Tasavägine oli ka kolmas geim, mille Illuka võitis 27:25. Viimaseks jäänud neljandas geimis domineerisid aga juba väljakuperenased, kes võitsid selle 25:16 ja kogu kohtumise 3:1.

Sama vooru teises mängus läheb laupäeval Iisaku külla Tormale. Narva on mänguvaba.

Selle aastanumbri sees peab olema mängitud kolmaski voor, kus vaba on Jõhvi SK ning kohtuvad Iisaku – Illuka ja Narva – Torma Sport.

Uude aastasse jäävad neljas ja viies voor. Kaks paremat naiskonda pääsevad teise ringi.