12.12.2015

Iisaku Peetri Pizza jätkab täiseduga

Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistluste meistriliiga 5. vooru kohtumises alistas Iisaku Peetri Pizza laupäeval kodusaalis KK HITO 72:64 ja jätkab täiseduga.

Kolme tabava kaugviske toel läksid väljakuperemehed küll kiirelt 9:2 juhtima, kuid külalised tulid mängu tagasi ja avaveerand lõppes 19:15.

Teisel veerandil haarasid väikese initsiatiivi hitolased, kes läksid juhtima 31:27 ja poolajaks juhti 40:35. Kolmanda vereanaja lõpuks olid külaliste edunumbrid 55:53. Neljandal veerandajal panid turniiritabeli liidrid oma paremuse maksma ning seisul 58:57 tehti 9:0 sport, millega mängu saatus oli otsustatud. Lõppnumbrid Iisaku kasuks 72:64.

Iisaku edukaim oli 32 punktiga Marten Järvik, kelle arvele jäi Iisaku 12st tabavast kauviskest 5. 10 punkti kogus Jaanus Pärnpuu. KK HITo kasuks tõid neli mängijat kahekohalise arvu punkte, neist resultatiivseim oli 22 punktiga Ülar Sala.

Viienda vooru avakohtumises oli Remeks alistanud võõrsil tiitlikaitsja Toila 69:47.

Viie vooru järel on Iisakul 5, Remeksil 4, Toilal 1 ja KK HITOl 0 võitu.

Teise ringi viimane voor peetakse 20. detsembril Kohtla-Järvel, kus kell 14 on vastamisi KK HITO – Toila ning kell 15.30 peetakse kohtumine Remeks – Iisaku Peetri Pizza. Seejärel on meistrivõistlustel kuuajaline paus, mille kestel peetakse ka karikafinaal.

Viimane, klmas ring peetakse jaanuari lõpus ja veebruaris. Märtsis algab play-off. Põhiturniiri võitja pääseb otse finaali ja põhiturniiri 4. ootab vastast poronksimänguks. Põhiturniiril 2,. ja 3. koha saanud meeskonnad selgitavad poolfinaalis teise finalisti ja teise pronksikmängust osavõtja.