27.03.2010

Iisaku KK pääses edasi

Eesti korvpallimeistrivõistluste teise liiga 1/8finaalis oli edukas Iisaku KK meeskond.

Viimase, 12. meeskonnana play-offi pääsenud Iisaku KK sai 1/8finaali vastaseks 5. sestusega Kuressaare SK Vesse. Koduses avakohtumises sai Iisaku 96:77 võidu ning kuigi korduskohtumine Saaremaal kaotati 82:86 pääses Iisaku kahe mängu kokkuvõttes 178:163 edasi.

Veerandfinaalis on Iisaku KK vastaseks neljanda asetusega KK Räpina Kotkad. Esimesel etapil kuulusid meeskonnad ühte alagruppi ning 11. oktoobril Räpinas said Kotkad 80:61 võidu, kuid 30. oktoobril oli Iisaku oma koduaalis omakorda 78:69 võidukas. Sealjuures oli see Räpina meeskonnale esimesel etapil ainsaks kaotuseks.

Eelmisel hooajal takerdusid mõlemad meeskonnad just veerandfinaalis ning Iisaku KK sai lõpuks viienda ja KK Räpina Kotkad 8. koha. Ka hooaeg varem oli KK Räpina Kotkad meeskond teises liigas 8. kohal, siis mängis Iisaku KK veel kolmandas liigas, kus saadi teine koht.

Iisaku KK – Räpina Kotkad paaris kahe mängu kokkuvõttes paremaks osutuv meeskond kohtub poolfinaalis paari Tamsalu Los Toros – Ambla SK võitjaga.