20.07.2008
Kergejõustik

Idavirulastele kuus medalit

Ida-Virumaalt pärit sportlased said Kadrioru staadionil toimunud Eesti 91. kergejõustikumeistrivõistlustel laupäeval kuus medalit.

Kulla said Tartu klubisid esindavad Veera Baranova ja Anna Iljuðtðenko. Narvast pärit Baranova võitis kolmikhüppe tulemusega 13.08 ning Sillamäelt sportlasteed alustanud Iljuðtðenko sai kõrgushüppes võidu tulemusega 1.85.

Sajaprontsendilised Ida-Virumaa medalid said Revetta Reiljan (Kohtla-Järve Atleetika), kes päeva avaalal, naiste 1500 meetri jooksus kolmanda koha ajaga 4.54,70 ning Vjatðeslav Koðelev (Sillamäe Kalev), kes pikast hoojast tulenevalt väsimust kurtnuna sai 3000 meetri takistjusjooksus ajaga 9.07,01 hõbemedali.

Kaks medalit teenisid 1500 m jooksus Tartu klubidele veel kaks Ida-Virumaalt pärit sportlast, Sillamäelt pärit Nikolai Vedehhin sai ajaga 3.51,34 teise koha ning Maidlast pärit Ragnar Lipp oli ajaga 3.52,23 kolmas.