22.01.2009
Jääpall

Idavirulaste väravad tõid Eestile võidud

Rootsis jätkuvatel jääpalli maailmameistrivõistlustel saavutas Eesti B-grupis ühe kaotuse kõrvale kaks võitu võidu. Neljapäeval alistati hommikupoolses mängus Holland 4:1 ja õhtul oldi sama tulemusega parem Mongooliast. Mõlemas mängus lõid kolm väravat idavirulased.

Kohtumises Eesti – Holland 0:0 lõppenud poolaja järel viis Vassili Titarenko Eesti 37. (mängitakse 2×30 minuti) juhtima ning 48. minutil tegi Maksim Semjonov seisuks 2:0 – seega kaks esimest väravat kanti kohtlajärvelaste arvele. Minut hiljem andis narvalane Aleksandr Kuznetsov kaaslasele resultatiivse söödu ja Eesti juhtis juba 3:0. Veel minut ja narvalane Filipp Ðvarõgin tegi seisuks 4:0. Viimasel kümnel minutil suutsid hollandlased lüüa auvärava ja Eesti sai võidu 4:1.

Eesti – Mongooliaga mänguslõi Titorenko värava juba avaminutilja poolaeg lõppeski 1:0. Teise poolaja kolmandal minutil lõi Kuznetsov Titorenko söödust 2:0 ning kohtumisele pani 53. minutil punkti Kuznetsovi värav (söötja Ðvarõgin), mis tegi seisuks 4:1.