06.09.2007
Jalgpall

Idavirulased kindlustasid TVMK-le Kiviõlis võidu

Eesti jalgpallikarikavõistluste 1/16 finaali neljapäevases kohtumises kaotas Kiviõli Tamme Auto kodus 0:2 FC TVMK-le ja Narva Trans alistas võõrsil 5:0 FC Kuressaare.

Meistriliiga meeskond FC TVMK pingutas mängus Tamme Autoga täpselt nii palju kui oli võiduks vaja, samas tabasid väljakuperemehed esimesel poolajal nurgalöögijärgses olukorras põiklatti ja mängu lõpus oli Kostinil vastaste trahvikastis hea võimalus auvärav lüüa.

Mängu avavärav sündis 21. minutil kui Jõhvi spordikooli kasvandik, 20aastane Aleksandr Kulatðenko sai keskelt läbi ja lõi väravavahist mööda – 1:0.

Teise poolaja 31. minutil oli põhjust rõõmustada Kiviõli juurtega 18aastasel Sergei Jegorovil, kes palli peaga Tamme Auto väravasse saatis.