31.10.2022
Jalgpall

Ida-Virumaa võistkonnad kaotuste lainel

Premium liiga 34. voorus kaotas JK Narva Trans esimese poolaja väravatest Tartu JK Tammeka tulemusega 0:2.

Esiliiga 34. voorus kaotas Ida-Virumaa FC Alliance FC Nõmme United’ile tulemusega 1:4, poolaeg 0:2. Auvärava autor Roman Kirillov.

II liigas peeti viimased kohtumised. JK Narva Trans U21 sai ainsana Ida-Virumaa võistkondadest võidupunktid kirja, kuna Jõgeva loobus kohtumisest ja nii lõpetas Trans U21 selle hooaja kolmandana. Ida-Virumaa FC Alliance U21 jaotas Viimsi JK II tulemusega 1:4, poolaeg 0:3. Auvärava lõi 86. mänguminutil Akim Sutškov penaltist. Nemad lõpetasid hooaja eelviimastena. Jõhvi FC Phoenix kaotas FC Tallinn U21 tulemusega 0:5, poolaeg 0:2. Nende koht turniiritabelis üheksas j nende järel kohe JK Sillamäe Kalev, kes viimases voorus kaotas Võru FC Heliosele tulemusega 1:2, poolaeg lõppes 0:0 viigiga. Värava lõi 86. mänguminutil Aleksandr Kulik. Info https://jalgpall.ee/voistlused/madalamad-liigad/1/II.E/N

Naiste esiliigas kaotas Jõhvi Phoenix ja JK Narva Trans ÜN (N) Viimsi JK (N) tulemusega 1:3, poolaeg lõppes 1:1 viigiga. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111264