29.08.2022

Ida-Virumaa võistkondadele võidud, viik ja kaotused

Premium liiga 25. voorus kaotas JK Narva Trans FC Kuressaarele tulemusega 1:3, poolaeg 1:2. Narvakate värava autor Volodymyr Pryiomov. https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/109257

Esiliiga 25. voorus mängis Ida-Virumaa FC Alliance 2:2 viiki Tallinna FC Flora U21. Poolaeg kaotati 1:2. Väravate autorid Maksim Miškov ja Aleks Vitrikuš. https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/109050

II liiga 18. voorus kaotas Jõhvi FC Phoenix Jõgeva SK Noorus-96 tulemusega 0:2, poolaeg lõppes 0:0 viigiga. https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/108894 , JK Sillamäe Kalev võitis Ida-Virumaa FC Alliance U21 tulemusega 8:0, poolaeg 5:0. Kübaratrikiga sai hakkama German-Guri Tsvibelberg, kaks väravat Aleksandr Dubõkinilt. https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/109206 , JK Narva Trans U21 sai 2:0 jagu Rakvere JK Tarvas. Väravate autorid Nikita Mihhailov penaltist ja Denys Daraduda. https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/109398

Naiste esiliigas kaotas Jõhvi Phoenix ja JK Narva Trans ÜN (N) Lasnamäe FC Ajax (N) tulemusega 1:2, poolaeg lõppes 0:0 viigiga. Värava autor Kristina Borotõnskaja. https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/108954