11.12.2022

Ida-Virumaa võistkondadele võidud ja kaotused

Coolbet saaliliiga 8. voorus võitis S. Narva United FC võõrsil S. JK Kohilat tulemusega 5:2, poolaeg 4:1. Kübaratrikiga sai hakkama Stanislav Bõstrov. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111382. S. Sillamäe FC NPM Silmet kaotas võõrsil S. Viimsi FC Smsraha võistkonnale tulemusega 1:7, poolaeg 0:1. Auvärava autor Stanislav Gussev. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111379. S. Jõhvi FC Phoenix võitis võõrsil S. Tartu Ravens Futsalit tulemusega 6:4, poolaeg 2:1. Selles kohtumises sai kübaratrikiga hakkama Vladimir Aga, kaks väravat lisas Reino Urlih. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111332

Saalijalgpalli 7. voorus võitis S. Narva United FC II S. Saku Sporting Rapla võistkonda tulemusega 7:1, poolaeg 1:1. Iraakli Torinavalt kaks väravat. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111353. S. Narva SK Ganza kaotas S. Tallinna FC Cosmos II tulemusega 2:9, poolaeg 1:5. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111364. S. Sillamäe FC NPM Silmet II kaotas S. Tallinna FC Bunker Partner võistkonnale tulemusega 7:8, poolaeg võideti 3:2. Kahe värava autorid Aleksandr Kulik ja Mihhail Kulik. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111254

Saalijalgpalli karikasarjas sai ilma mänguta edasi ka S. Narva United FC II. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111378