19.09.2022
Jalgpall

Ida-Virumaa võistkondadele rohkem kaotusi kui võite

Premium liiga 29. voorus kaotas JK Narva Trans Tallinna FC Florale tulemusega 0:4, poolaeg 0:1. Esiliiga 29. voorus kaotas Ida-Virumaa FC Alliance Pärnu Jalgpalliklubile tulemusega 0:6, poolaeg 0:3. II liiga 20. voorus kaotas JK Sillamäe Kalev FCI Tallinnale tulemusega 0:2, poolaeg 0:1, Jõhvi FC Phoenix kaotas Võru FC Heliosele tulemusega 1:3, poolaeg 0:1. Auvärava lõi 72. mänguminutil Matvei Minajev. Ida-Virumaa FC Alliance U21 kaotas Jõgeva SK Noorus-96 tulemusega 0:5, poolaeg 0:2. Ainsana sai voorus võidu JK Nrva Trans U21, kes võitis Maardu Linnameeskonda tulemusega 5:2, poolaeg 3:1. Eduard Golovljovilt kaks väravat. Naiste esiliiga 18. voorus võitis Jõhvi Phoenix ja JK Narva Trans ÜN (N) Rakvere JK Tarvas (N) tulemusega 2:0. Mõlemad väravad lõi Kristina Borotõnskaja esimesel poolajal.