07.08.2022
Jalgpall

Ida-Virumaa võistkondadele nii võidud, viik kui kaotused

Esiliiga 22. voorus kaotas Ida-Virumaa FC Alliance Tallinna FCI Levadia U21 tulemusega 0:4, poolaeg 0:3.

Naiste esiliiga 13. voorus võitis Jõhvi Phoenix ja JK Narva Trans ÜN (N) FC Kuressaare (N) tulemusega 1:0, poolaeg lõppes 0:0 viigiga. Võiduvärava autor Kristina Borotõnskaja.

II liiga 15. voorus võitis JK Narva Trans U21 Võru FC Helisust tulemusega 1:0, poolaeg 0:0. Värava autor Pavel Lantov. JK Sillamäe Kalev mängis 1:1 viiki Tartu FC Heliosega, Väravad löödi esimesel poolajal, sillamäelaste värava autor Emmanuel Gurtckaia. Ida-Virumaa FC Alliance U21 kaotas FC Tallinn U21 tulemusega 1:4, poolaeg 0:1. Auvärava autor Akim Sutškov. Jõhvi FC Phoenix võitis Tartu JK Welco II tulemusega 3:2, poolaeg 2:0. Kaks väravat lõi Nichita Gorea, võiduvärava lõi mängu lisaminutitel Artur Salmus.

Premium liiga 22. voorus kaotas JK Narva Trans Tallinna FCI Levadiale tulemusega 0:1, poolaeg lõppes 0:0 viigiga.