24.10.2022

Ida-Virumaa võistkondadele nii võidud, viigid kui kaotused

Nädalavahetusel toimunud kohtumistes mängis JK Narva Trans Premium liiga 33. voorus 0:0 viiki Nõmme Kalju FC. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111154

Esiliiga 33. voorus kaotas Ida-Virumaa FC Alliance Tallinna FCI Levadia U21 tulemusega 0:4, poolaeg 0:2. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111174

II liiga 25. voorus mängis JK Sillamäe Kalev 1:1 viiki FC Tallinn U21, poolaeg 0:0. Värava lõi 71. mänguminutil Nikita Savenkov. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111037 , Jõhvi FC Phoenix võitis Maardu Linnameeskonda 2:1 (1:0), väravate autorid Roman Svidovitš ja Deniss Kulikov. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/110910 , JK Narva Trans U21 kaotas FCI Tallinnale tulemusega 0:1 (0:0), Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111125 , Ida-Virumaa FC Alliance U21 võitis Rakvere JK Tarvast tulemusega 3:2, poolaeg 2:1. Võiduvärava lõi 73. mänguminutil Aleks Vitrikuš. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111207

Naiste esiliiga 22. voorus mängis Jõhvi Phoenix ja JK Narva Trans ÜN (N) 0:0 viiki FC Kuressaare (N). Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111190