12.02.2024
Disc-golf

Ida-Virumaa Talvised Meistrivõistlused discgolfis toimusid Kohtla-Järve rahvapargis

Pühapäev, 11. veebruar 2024. Ida-Virumaa Talvised Meistrivõistlused. Võõrustajaks Ida-Virumaa kõige uuem rada, suurepärane Kohtla-Järve Discgolfi Park. Ilm on vägagi meeldivalt talvine ning 49 mängijat kuues divisjonis asuvad parimaid välja selgitama. Kuna tegemist on avatud maakonna meistrivõistlustega, siis esindatud on teisedki maakonnad, eriti Lääne-Virumaa. Võistlused ise olid vägagi tasavägised, sest peale kahte võistlusringi tuli medalite ja auhindade peale lausa pooltes divisjonides ümbermängimised korraldada.

MPO – nii Ida-Virumaa kui ka üldarvestuse parimateks tulid:

1. Egert Hütt -19
  2. Allain-Marco Anton -14
  3. Kristjan Jaakma -10

Egert viskas ka võistluse parima ringi, milleks oli -10, mis tähistab uut ametlikku rajarekordit.

FPO – Naiste arvestuses tuli teist korda järjest Ida-Virumaa meistriks Anu Normak, kuid avatud arvestuses võitis Kersti Uudeküll:

1. Kersti Uudeküll +10
  2. Anu Normak +11 (Ida-Virumaa 1. koht)
  3. Meriliis Uustalu +11 (Ida-Virumaa 2. koht)
  4. Iti-Jantra Metsamaa +23 (Ida-Virumaa 3. koht)

MP40 – 40+ vanusekategoorias võitis Ida-Virumaa arvestuses Sven Normak, kuid avatud arvestuses ei saanud keegi Dan Sööli vastu:

1. Dan Sööl -7
  2. Sven Normak -6 (Ida-Virumaa 1. koht)
  3. Mart Meeru -5
  4. Raimond Reiska -3 (Ida-Virumaa 2. koht)
  5. Rein Viiol -2 (Ida-Virumaa 3. koht)

MP50 – Üllatuslikult ei suutnud Ida-Viru härrad siin üldarvestuse esikohta seekord koju tuua:

1. Raimo Laosma -7
  2. Janek Võõbus -3 (Ida-Virumaa 1. koht)
  3. Viktor Pähklamäe -2 (Ida-Virumaa 2. koht)
  4. Ago Sambla -2 (Ida-Virumaa 3. koht)

MA3 – Siin Ida-Virumaaga seotud mängijad teiste maakondade esindajatele armu ei andnud:

1. Erki Luik 0
  2. Toomas Saksladu 0
  3. Tarmo Hütt +1

MA4 – Ida-Virumaa meistriks tuli Margo Luik, üldarvestuses võitis Veiko Grab:

1. Veiko Grab +10
  2. Margo Luik +13 (Ida-Virumaa 1. koht)
  3. Toomas Uustalu +17 (Ida-Virumaa 2. koht)
  4. Ain Punder +19
  5. Arvi Küttim +24 (Ida-Virumaa 3. koht)

Würth poolt välja pandud CTP auhindadega läks koju Mart Meeru, kes suutis mõlemal ringil 18. korvil kõige täpsemat kätt näidata.

Võistluse korraldajad tänavad toetajaid – Kohtla-Järve linn, Ida-Virumaa Spordiliit ja Würth.