11.03.2017

Ida-Virumaa – Tallinn 1:7

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga teises voorus kaotas Sillamäe Kalev võõrsil 0:5 Tallinna FC Levadiale ja Narva Trans kodus 1:2 tiitlikaitsjat Tallinna FCI meeskonda.

Sillamäe Kalev kaotas Tallinnas FC Levadia vastu poolaja 0:3 ja kogu kohtumise 0:5 ning kahe vooru järel ollakse tabelis 0 punkti ja väravate vahega 0:6 viimasel, kümnendal kohal.

FCI lõi Narvas kohaliku meeskonna väravavõrku mõlemal poolajal ühe värava. Viktor Plotnikov suutis üleminutitel lüüa auvärava. Narvalased said 15 minut mängida arvulises ülekaalus.

Teistes  teise vooru kohtumises on viigiga 1:1 lõppenud mängud Nõmme Kalju – Tallinna FC Flora ja Pärnu Vaprus – Tartu Tammeka, Viljandi Tulevik kaotas 2:1 eduseseisust 2:3 Paide linnameeskonnale.