03.06.2006
Petank

Ida-Virumaa karikavõit viidi Tallinna

Laupäeval Jõhvis toimunud Eesti petangireitingukalendrisse kuulunud Ida-Virumaa karikavõistlused triomängus võitis Tallinna võistkond La Moe®te koosseisus Indrek Vaho/Janek Kiisk/Marko Neemelaik.

Pealinlased võitsid finaalis kohalikku võistkonda Mikro (Sirje Viljaste/Ivar Viljaste/Tõnu Kapper). Kolmanda koha sai pealinna võistkond Kent (Kalju Olmre/Sten Olmre/Gunnar Hiiu).

Lisaks Ida-Virumaa ja Tallinna võistkondadele olid võistlusele tulnud esindused Lääne-Virumaalt ja Valgamaalt. Kokku osales turniiril, mida toetasid Eesti Kultuurkapitali Ida-Virumaa ekspertgrupp, kauplus Sportland, Jõhvi linnavalitsus ja Ida-Virumaa Spordiliit, 12 3-4liikmelist võistkonda.

Pühapäeval jagatakse reitingupunkte Kohtla-Järvel, kus kavas Ida-Virumaa karikavõistlused paarismängus. Eelregistreerimisel pani end võistlusele kirja 18 paari.