24.08.2009

Ida-Virumaa alistas Kuremaa SK/Tartu PK

Esmaspäeval toimunud Jõhvi spordihalli avamise kulminatsiooniks mõeldud kohtumises alistas esiliiga korvpalluritest koostatud Ida-Virumaa koondis meistriliiga hooajaks valmistuva Kuremaa Spordikool/Tartu Palliklubi 94:83.

0:10 taha jäänud Eesti esiliiga meeskondade KK Hito ja Jõhvi/Toila mängijatest koostatud Ida-Virumaa meeskond oli enamuse mänguajast tagaajaja osas. Avaveerand kaotati 21:28, poolaeg 40:47 ja kolmas veerandaeg lõppes 62:67.

Viimast veerandaega alustasid väljakupermehed 13:2 spurdiga minnes juhtima 75:69 ja enam eduseisu käest ei antud ning kohtumine võideti 94:83.

Ida-Virumaa eest mängisid (sulgudes visatud punktid): Siim Laur (24), Edvard Trumm (22), Riho Unt (17), Veiko Simm (8), Jano Kunts (7), Dmitri Nazarov (6), Sergei Senedjak (5), Margo Tali (5), Peep Belbaum, Andrus Lehismets ja Roman Skipin. Võistkonda juhendasid Toomas Nõmmiste ja Alar Pärn.

Kuremaa SK/Tartu PK koosseis: Mario Luik (23), Mihkel Kurg (19), Tanel Kaljula (15), Raido Raudsepp (12), Toomas Valdre (5), Risto Rebane (4), Siim Lass (2), Henri Räim (1), Mikk Valtna, Karel Prave, Rainis Värv. Võistkonna treener Priit Paama.

Kolmapäevast reedeni peetakse samas saalis ja veel kahel võistlusplatsil Jõhvi/Järve karika mänge, kus osaleb kuues vanuseklassis 36 poiste  võistkonda Eestist, Venemaalt, Lätist ja Poolast. Võistluste ajakava: www.sportiv.ee/dokument/JCJK26_280809ajakava.xls