31.10.2009

Hito sai olulise võidu

Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliigas sai KK Hito reedeõhtul Vokas jagu Pärnu Metsast, kellele esimeses ringis kaotati.

Hito kaotas Pärnu meistriliiga duublile küll poolaja 44:48, kuid kolmas veerandaeg võideti 37:20 ja nii oli viimane veerand vaid seisu vormistamine, kusjuures külalised tabasid viimasel veerandil 14st vabaviskest vaid 5.

Esimeses ringis kaotas Hito Pärnule võõrsil 83:87. Seega jäi kahe mängu kokkuvõttes Hito 9 punktiga plusspoolele.

Hoolimata reedesest võidust on Pärnu tabelis Hitost eespool, Pärnul on kuuest mängust neli võitu, samas kui Hito on võitnud kuuest mängust pooled.

Kaht võitu omav Jõhvi/Toila mängib tuleva nädala neljapäeval Jõhvis seni võiduta püsiva Tallinna SK Marcusega, kolm päeva hiljem sõidab Hito Tallinna, et mängida liidermeeskond, seni vaid ühe kaotuse saanud BC Kalev IIga.