22.12.2010
Firmasisesed

Hito ei saanud kumbagi karikat

Kahe võistkonnaga Eesti noorte korvpallikarikavõistlustel finaali pääsenud KK Hito pidi mõlemas finaalmängus tunnistama vastase paremust.

Noorte karikafinaalid peeti kolmapäeval Raplas. Päeva viimases kohtumises olid A-klassis (s. 1992. a ja hiljem) vastamisi Hito ja BC Kalev/Cramo tulevikulootused. Mängu esimene pool kulges edukamalt hitolastele, kes võitsid poolaja 49:37 ning kolmandal veerandajal oli vahe korraks 14 punkti –  51:37. Veel viimase veerandi alguses juhtis Hito 57:51, 59:54 ja 61:56, kuid mängu lõpus olid kindlamad kalevlased, kes võitsid karikafinaali 83:81.Statistika: http://basket.ee/index.php?mid=6&section=boxscore&gid=2011030001

B-klassis (s. 1995. a ja hiljem) kaotas Hito finaalis Tartu Salva/Rock I-le 83:87. Statistika: http://basket.ee/index.php?mid=6&section=boxscore&gid=2011031001

Pildid karikavõistluste poolfinaalidest Hito – Kohila/Märjamaa (A-klass) ja Hito – Turba gümnaasium (B-klass) ning veerandfinaalist Hito – KK Pärnu (B-klass).