12.05.2007
Triatlon

Helen Schmidt duatloni Eesti meister

Laupäeval, 12. mail Pärnus toimunud Eesti meistrivõistlustel duatlonis saavutasid eliitklassis esikoha meestest Kirill Kotðegarov Tallinnast ja naistest Helen Schmidt Vokast.

Võisteldi distantsil 6 km jooksu, 24 km rattasõitu ja 3 km jooksu. Kotðegarov läbis distantsi ajaga 1:03.12, teise koha saavutas Priit Ailt (1:04.51; mõlemad Tallinna klubi 21 CC) ja kolmanda Läti sportlane Andrejs Dmitrijevs. Eesti meistrivõistluste pronks kuulus Urmas Utarile Tabasalust.

Naiste arvestuses lõpetas kahe Lääne-Virumaa esindaja ees võidu pälvinu Helen Schmidt ajaga 1:20.14, mis üldjärjestuses andis 51 lõpetaja seas 37. koha. Teise koha sai Alma Sarapuu (1:20.52) ja kolmanda Laura Rohtla (1:21.16).

Noorte A-klassi Eesti meistriks tuli Kairi Schmidt, keda eliitklassi kolmandast lahutas vähem kui kolm sekundit.

Veteranide II vanuseklassi võitis Kaarel Schmidt. Laste C-klassis oli kolmas Sandra Schmidt.