03.04.2016

FOTOD! VIDEOD! Teise liiga võitis Sillamäe gümnaasium/Kalev

Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistluste teise liiga finaalis alistas Sillamäe gümnaasium/Kalev pühapäeval Narvas 71:66 põhitrniiri võitja Narva Energia SK.

Sarnaselt laupäeval Vokas peetud teise liiga pronksimängule, kus Illuka alistas Kohtla-Nõmme, pakkus ka finaal põnevust lõpuni. Sillamäe juhtis kuni kolmanda veerandi neljanda minutini, kui esmakordselt mängus läks ette kodumeeskond – 43:42, kuid viimasele vaheajale mindi taas Sillamäe eduseisul – 54:52.

Neljandal veerandil sai Narva veel kahel korral ette – 59:58 ja 64:63, kuid mängu lõpus olid kindlamad külalised, kes võitsid 71:66 ja saavutasid esikoha.

Videod

Sillamäe Gümnaasium/Kalev: Arno Kaseniit, Aleksei Sobolev, Daniil Brodnev, Stanislav Maksimov, Jevgeni Sekisov, Peter Muhhin, Aleksei Nikolajev , Juri Nikolajev, Deniss Kuznetsov, Andrei Krjutskov, Aleksei Mahhorin, Dmitri Tihhonravov, Dmitri Antonov.

Narva Energia SK: Evert Savolainen, Aleksandr Krioni, Aleksandr Gridnev, Mihhail Ðemarin, Igor Smirnov, Danil Ðerkunov, Andrei Lõssenko, Aleksandr Klimtðenko, Savva Leðihhin, Maksim Libert, Deniss Makarenko, Vitali Krjukov, Ivan Nikitin, Aleksandr Sinkevitð; treener: Galina Guljajeva.

Eelmisel aastal oli teise liiga finaalis võitnud Virumaa Politsei spordiselts Voka sh veteranide võistkonda ja pronksimängus alistas Sillamäe gümnaasium/Kalev Illuka. Sel aastal mängivad politseinikud esiliigas ja on seal jõudnud pronksimängu, Voka meeskond pidi aga sel hooajal veerandfinaalis tunnistama Kohtla-Nõmme paremust ja sai viienda koha.

Huvitav on see, et neli esimest meeskonda on ühtlasi oma omavalitsuse parimad meeskonnad Ida-Virumaa meistrivõistlustel ehk kahe tugevama liiga 12 meeskonna seas nad esindatud ei ole.