02.04.2016

FOTOD! VIDEOD! Pronksi sai Illuka

Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistluste esimesed medalid sai Illuka, kes teise liiga pronksimängus alistas Kohtla-Nõmme 67:55.

Enamus mänguajast oli punkt-punkti heitlus, kus domineerivaks pooleks oli Illuka, kes võitis avaveerandi 20:13 (12:13 kaotusseisust) ja poolaja 35:28.

Kolmanda veerandi keskel said korraks Kohtla-Nõmme ette 38:37, kuid siis tegi Illuka 9:0 spurdi ja kolmas veerand lõppes 46:40.

Veel 38. minuti alguses oli Illuka eduseis vaid 58:55, kuid lõpp kulges paremini Illuka mängijatele, kes võitsid kohtumise 67:55 ja sai tasuks pronksmedalid.

Illuka: Janek Vallimäe, Taivo Valdur, Martin Küüsmaa, Margus Hindreus, Siim Kurve, Avo Sambla, Rauno Oja, Priit Kurve, Timo Juursalu, Jaak Kivend, Mihkel Ernits, Gert Niinepuu, Indrek Joost, Silver Selliov.

Kohtla-Nõmme: Marko Rooden, Mikk Rooden, Janar Tukkija, Jaano Tukkija, Joosep Mägi, Ragnar Sälik, Andres Nikunen, Fredi Müür, Raul Kaivoja, Martti Metsla, Maido Rooden, Imre Meller, juhendaja: Artur Saariste.

Videod

Pühapäeval kell 16 selgitavad Narva Energia SKs teise liiga võitja Narva Energia SK ja Sillamäe Gümnaasium/Kalev.