23.03.2016

FOTOD! VIDEOD! KK HITO – Põlva ja Narva – Toila seerias seis 1:1

Eesti korvpallimeistrivõistluste teises liigas on Ida-Virumaa klubide osalusel peetavates 1/8finaalides seis 1:1.

Teispäeva õhtul Vokas peetud kohtumises alistas eelmise hooaja teise liiga hõbe Noto Outlet/Toila  63:53 Narva.
Videod

Kuna seeria esimese mängu oli Narva eelmisel laupäeval kodus 80:73 võitnud, siis toimub neljapäeval, 24. märtsil kell 20.30 Narva Energia SK võimlas kolmas, otsustav kohtumine.

Kõik sel hooajal senipeetud neli kohtumist on olnud Narva ja Toila vahel tasavägised ja alati on võitjana väljunud kodumeeskond. 9. oktoobril Vokas peetud kohtumine lõppes viimatipeetud mänguga samasuguse tulemusega – 63:53. 22. novembril Narvas võitis Narva 62:57.

KK HITO/Jõhvi kohtub 1/8 finaalis BC Kala/Põlva meeskonnaga ja selleski seerias on mõlemad meeskonnad kodus võitnud. 14. märtsil Kohtla-Järvel sai KK HITO/Jõhvi võidu 88:81, kuus päeva hiljem Põlvas võitis BC Kala/Põlva 93:64. Kolmas mäng peetakse esmaspäeval, 28. märtsil kell 19.30 Kohtla-Järve spordihoones.

Noto Outlet/Toila – Narva paari võitja kohtub veerandfinaalis põhiturniiril neljanda koha saanud BC Raplaga, KK HITO/Jõhvi – BC Kala/PÕlva paari parim meeskond läheb veerandfinaalis kokku põhiturniiri võitnud EMÜ SKga.