16.11.2014

FOTOD! VIDEO! Rakvere VK läks Jõhvist võiduga koju

Esmakordselt Ida-Virumaal peetud Eesti-Läti meeste võrkpalli ühisliiga ehk Schenker liiga mängus alistas Rakvere VK 3:2 Daugavpilsi ülikooli.

Mängus osales ka narvalane Dmitri Korotkov, meistriliigas debüüdi teinud 16aastane noormees tuli mängu otsustavas geimis seisul 13:3, sai ka servida seisul14:4 ja oli platsil ka siis kui mäng lõppes Rakvere meeskonna võiduga viiendas geimis 15:6.

Rakvere edukaim punktitooja oli 21 punktiga Rauno Tamme, Aivar Silm tõi 13 ja valgevenelane Taras Siarhei 11 punkti. Kaotajatest oli 17 punktiga tublim Vitalijs Cinne.

Avageimi võitsid lätlased 25:22, teises geimis olid kindlamad eestlased, kes võitsid geimi 25:17. Kolmanda geimi lõpus olid taas paremad lätlased, kes võitsid geimi 26:24. Sarnaselt teisele geimile sai Rakvere neljandas geimis 25:17 võidu ja viigitas seisu 2:2. Seega olid mõlemad võistkonnad tabelisse kindlustanud endale ühe punkti.

Teise punkti pärast heideldi viimases, viiendas geimis ja selle sai kindlalt Rakvere VK. Pooled vahetati seisul 8:3 ja kogu geimi võitis Rakvere 15:6.

12 võistkonna seas on Rakvere VK 7 punktiga 8 kohal. Lisaks pühapäevase 3:2 võidu eest saadud 2 punktile on saadud 3 punkti 3:0 võidu eest ja kaks korda ühe punkti 2:3 kaotuse eest.