16.02.2016

FOTOD! VIDEO! Narva United finaali ei pääsenud

Eesti salaijalgpallikarikavõistluste poolfinaalis kaotas Narva United FC teisipäeva õhtul kodus Tallinna FC Cosmosele 0:2. Neljapäeval üritab samas finaalipääsu Narva FC Elifert.

Teisipäevast poolfinaali võis nimetada meistriliiga klubide finaaliks, sest teises poolfinaalis on vastamisi madalamate liigade meeskonnad. Meistriliigas põhiturniiri neljandana lõpetanud FC Cosmos lõi kuuendana play-offi pääsenud Narva FC United vastu avavärava kohe mängu alguses, kui teisel minutil mängiti ilusti lahti nurgalöök ning lõppseisuks 2:0 löödi lõpu eel pärast narvalaste pallikaotust väljakuperemeeste tühja väravasse – narvalased mängisid lõpus viie väljakumängijaga, tuues väravavahi varumeeste pingile.

Videod

Neljapäeval kell 19.30 kohtuvad teises poolfinaalis rahvaliigas mängib ja seal play-off”i ehk 16 parema hulka mitte pääsenud Narva FC Elifert ja esiliigas voor enne põhiturniiri lõppu 6. kohal olev Tallinna Maccabi.

Sel nädalal saab saalijalgpalli näha Narvas ka reedel, sest siis peetakse seal kell 20 meistriliiga veerandfinaali avamäng Narva United FC – Tallinna FC Anþi. Teises veeradfinaalis on laupäeval, 20. veebruaril kell 19 Sillamäel vastamisi Sillamäe SJK Dina – Tallinna FC Cosmos. Kordusmängud peetakse mõlemas paaris pühapäeval Viimsis vastavalt kell 14.30 ja 16.30. Poolfinaali pääseja selgub kahe mängu kokkuvõttes.