23.04.2015
Kergejõustik

FOTOD! VIDEO! Narva-Jõesuus kiireimad Aristov ja Bulina

Narva jooksusarja esimesel etapil, Narva-Jõesuu jüriöö jooksul said põhidistantsil esikohad Dmitri Aristov Kohtla-Järvelt ja Julia Bulina Sillamäelt.

Tuulises ilmas peetud võistlusel võitis 4,2 km distantsi Dmitri Aristov (13.03), kellele järgnesid narvalased Aleksandr Latin (13.05) ja Danil Steptðenko (13.12). Neljandaks jäi eelmise aasta võitja Deniss Koðelev (13.32) Sillamäe Kalevist.

Naiste kiireim oli Koðelevi klubikaaslane Julia Bulina (16.50), kes üldjärjestuses lõpetas 93 osaleja seas 13. kohaga. Naistest teine-kolmas olid Ksenia Pribõlovskaja (17.10) ja Milena Suslova (17.27).

Võistkondlikus arvestuses oli parim Narva Äkke SK, teine oli Sillamäe KJK Kalev ja kolmas Narva Motus.