05.09.2014

FOTOD! VIDEO! JSK/KK HITO jaksas Oklahomaga sammu pidada 31. minutini

JSK/KK HITO ja Oklahoma korvpallimäng reede õhtul Jõhvi spordihallis lõppes külaliste 99:82 võiduga, kuigi veel viimase veerandi avaminutil juhtisid väljakuperemehed 72:66.

JSK/KK HITO kaotas avaveerandi 23:27, kuid võitis poolaja 48:41 ja juhtis kolmanda veerandi lõpuks pärast mõlemapoolseid kolmeseid 69:66. Nelajndal veerandil, eduseisul 72:66 lasid hitolased vastastel teha 16:0 ja seisul 74:82 7:0 spurdi ning sellega oli kohtumise saatus otsustatud.

JSK/KK HITO punktid: Siim-Markus Post 37, Roel Burov 12, Jarko Kool 12, Georg Tambre 7, Ülar Sala 6, Margo Tali 6, Toomas Valdre 2, Kaur Kama ja Erik Raud 0.

Oklahoma punktid: nr 22- Denarius Darby 22, 0 – Greg Womack 19, 10 – Johnatan Reed 18, 3 – Andre Pope 16, 14 – Michael Buckley 14, 11- David Haughton 10, 23 – Dyre Ross 0

Laupäeval ja pühepäeval peetakse Jõhvi spordihallis maakonna meistrite turniir. Laupäeval algavad mängud kell 13 ja pühapäeval kell 10.