01.12.2012
Firmasisesed

FOTOD! TTÜga läks hästi algus ja lõpp

G4S Korvpalli meistriliigas kaotas KK HITO reedel Tallinnas TTÜ KK-le 62:75.

Külalised said küll ette 16:11 ja viimane veerand võideti, kuid vahepealsed mõõnad ei lubanud külalistel võidumõtteid heietada.

HITOl oli kohe alguses võimalik mingikski ajaks oma teed minna, kuid vastase uimasele algusele vastati omalt poolt ebakindlusega ja korvi alt ning kaugviskejoone tagant ei tabatud kindlaid viskeid.

Teisel veerandil pani TTÜ püsti maa-ala-kaitse, mille murdmisega jäid külalised hätta ja sealt see poolaja 15 punktiline (45:30) vahe sisse tuli.

Teine poolaeg näitasid külalised ilusamat mängu, kuid kõige vahvamad olid hoopis TTÜ tantsugrupi esitused. Kuna kumbki treeneritest, ei Priit Sternhof ega Tiit Sokk ei tahtnud eriti aega maha võtta, siis sai tantsijate esitust vaadata veel ka pärast mängu.

Järgmise kohtumise peab KK HITO järgmise nädala reedel taas Tallinnas, siis on vastaseks TTÜ KK. Loodetavasti ka siis suudavad HITO poolehoidjad elada mängule tugevamalt kaasa kui pealinna meeskonna kaasaelajad.