31.05.2014
Seiklussport

FOTOD! Tiit Peki võistkond võitis

Vokas meheks sirgunud Tiit Pekk ja tema võistkond Team Nike/SIS GO saavutas seiklusspordivõistluse Ace Xdream teisel etapil A-rajal esikoha.

Tiit Pekk, Erik Aibast ja Lauri Malsroos said võiduajaks 5:57.21. Teise koha saanud Vaude Matkasport kaotas 14.09 ja kolmanda koha saanud Duncan juba 43.52. Kahksa parema hulka jõudis ka Kohtla-Järvelt  juurtega Karli Lamboti võistkond Ace Logistics Mavic, kes sai kaheksanda koha ajaga 7:14.06. Esimese, Tartus toimunud etapi võitnud Ace Salomon pidi Maidlas leppima 12. kohaga. Kokku võistles A-rajal 66 võistkonda.

B-raja võitis 133 võistkonna seas SYS Print 2 ajaga 3:53.52. Kolmest rajal olnud Ida-Virumaa võistkonnast oli edukaim võistkond Adrekad (Imre Poom, Kristina Suoakas, Enn Kukk; 5:18.33), kes üldjärjestuses oli 19. ja segavõistkondadest koguni neljas (kolmas koht jäi 11 minuti kaugusele). Alutaguse seikluspark (6:14.41) oli 52., Äripataljon (7:26.09) 96. ja Jõhvikas (7:43.57) 104. Peaministri ja kahe riigikogu liikme võistkond Reformierakond sai 14. koha.

C-rajal oli 14 võistkonna seas parim MHL (2:37.32), Ida-Virumaa ainus võistkond Juhatus (3:35.33) oli 12.