03.05.2014
Jalgpall

FOTOD! Täna Ida-Virumaal kolm meistriliiga mängu

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga 10. ehk teise ringi esimeses voorus peetakse laupäeval Ida-Virumaal kolm mängu, neist kahest tehakse ka otseülekanne.

Päeva esimeses mängus läks Jõhvi FC Lokomotiv Paide linnameeskonna vastu juba 2. minutil 1:0 juhtima ja selle tulemusega esimene poolaeg lõppeski. Teise poolaja alguses lasid aga jõhvilased külalistel lüüa kaks väravat ja Paide võitiski selle kohtumise 2:1. Ka esimeses ringis sai võidu Paide, siis 3:0.

Kell 16 kohtusid Narva Kreenholmi staadionil Narva Trans ja Tallinna FC Levadia. Sellest mängust tegi ülekande ETV. Link: http://otse.err.ee/etv/ . Esimeses ringis alistas Levadia Transi 1:0. Pühapäevases mängus jäid väravad löömata.

Kell 19 on Sillamäe Kalevi staadionil vastamisi Sillamäe Kalev ja Tallinna FC Flora. Seda mängu näidatakse Postimees.ee portaalis. Link: http://sport.postimees.ee/rubriik/1722 . Esimeses ringis mängiti 1:1 viiki. Sillamäel sai 2:1 võidu FC Flora.

Vooru avamängud peeti reedel ja nendes said kodumeeskonnad kaotuse. Tartu Tammeka jä 0:2 alla Nõmme Kaljule ja Tallinna Kalev kaotas 1:3 Tallinna Infonetile.