19.11.2014

FOTOD! Rakvere võidukas Jõhvis ka korvpallis, idavirulastest väljakul vaid Nõmmiste

Jõhvi spordihallis peeti kolme päeva jooksul kaks heatasemelist pallilahingut, millest mõlemas väljus võitjana Rakvere meeskond. Kui pühapäevases Eesti-Läti võrkpalli ühisliiga mängus alistas Rakvere võrkpalliklubi meeskond teatavasti Daugavpilsi, siis teisipäeva õhtul peetud Eesti korvpallikarikavõistluste veerandfinaalis oli BC Rakvere Tarvas parem TYCO Raplast.

Kui võrkpallis sai Rakvere meeskonda kuuluv noor narvalane Dmitri Korotkov pisut ka mänguaega, siis teisipäeval ei andnud Tarva peatreener Andres Sõber kahjuks mänguaega kummalegi oma meeskonna pingil olnud idavirulasele, ei Sander Saarele ega ka Siim Laurile, seda hoolimata sellest, et esimese poolaja lõpuks said rakverelased üheksapunktilise eduseisu ja võitsid mängu kindlalt 76:59.

Nii saigi teisipäeval neljasaja pealtvaataja ees platsile ainsa idavirulasena kohtunike kolmikusse kuulunud Toomas Nõmmiste, kelle üheks partneriks oli esimese Eesti vilemehena Euroliiga mängu teenindanud Aare Halliko.