21.01.2015
Jalgpall

FOTOD! Maakonna vastasseisust väljus võitjana FC Narva United

Eesti saalijagpalli meistriliiga 11. voorus alistas FC Narva United kolmapäeva õhtul võõrsil 3:2 Silamäe SJK Dina.

Sillamäe läks juba kolmanda minuti lõpus Sergei Aleksandrovi löögist 1:0 ette ja neli minutit hiljem lõi Andrei Gornev 2:0.

Teise poolaja neljanda minuti keskel vähendas Eduard Bader külaliste kaotusseisu ja 2.15 enne mäbngu lõppu lõi ta 2:2. Otsustav värav löödi Narva poolt vähem kui minut hilhem ehk poolteist minutit enne mängu lõppu, kui narvalaste kahe esimese värava autori Baderi söödust lõi võiduvärava Stanislav Bõstrov, kes oli söödupunkti saanud teise värava puhul.

Võidu abil tõusis Narva United korraks jagama tabelis esikohta Tallinna FC Cosmosega, kuid pealinlastel on üks mäng vähem peetud. Õhtu lõpuks tõusis neist mõlemast mööda tiitlikaitsja Tallinna FC Anþi, kes kolmapäeval sai 9:6 võidu Rummu Dünamo üle. Liidritriol on punkte 23, 22 ja 22.

Meistrivõistlusi võimsalt alustanud ja 6. vooru järel liider olnud SJK Dina on viimastes voorudes ebaõnnestunud, sest 10. voorus said nad 4:3 võidu asemel vale mängija kasutamise eest tehnilise kaotuse ja nüüd on nad 17 punktiga viiendad.

Põhiturniiril jääb meeskondadel mängida 3-5 mängu.