16.04.2014

FOTOD! Lokomotiv kaotas Emmastele

Kolmapäeval toimunud Eesti jalgpallikarikavõistluste veerandfinaalis kaotas ainsa Ida-Virumaa meeskonnana võistlustulle jäänud Jõhvi FC Lokomotiv HÜJK Emmaste meeskonnale 0:1. Kui Jõhvi meeskond mängib meistrivõistlustel kõige kõrgemas liigas, siis Emmaste pallib tugevuselt kolmandas liigas.

Teisipäevastes veerandfinaalides alistas Tartu FC Santos 3:1 FC Kuressaare ning Tallinna FC Infonet oli 2:0 üle Tallinna FC Puumast. FC Levadia pääses poolfinaali loosi tahtel veerandfinaalis mängimata.

Täna selgus Jõhvi linnastaadionil toimunud mängus Jõhvi FC Lokomotivi ja HÜJK Emmaste vahel viimane poolfinalist. 6. minutil asus Emmaste Janar Tüki väravast 1:0 juhtima ja suutis eduseisu edukalt kaitsta kuni lõpuvileni.

Evald Tipneri karikavõistluste poolfinaalpaarid selguvad neljapäeval kell 12:45 Eesti Jalgpalli Liidu suures saalis toimuval loosimisel.

Karikavõitja selgub 17. mail toimuva suure klubijalgpalli päeva raames kell 16:00 A. Le Coq Arenal algavas finaalis.