Orienteerumine

FOTOD! Kosel edukamad Vanahans ja Rooma

RSK Jõhvikas orienteerumisneljapäevakute kolmandal etapil Kosel said põhirajal parima tulemuse Siim Vanahans ja Jonne Rooma.

Vanahans sai ajaks 49.07, teine oli Urmas Sulaoja ajaga 56.34, kolmas Mati Randoja ajaga 59.10 ja neljas Aleksandr Gnidenko ajaga 1:00.13.

17 1. rajale läinud orienteeruja seas sai parima naisena seitsmenda koha Jonne Rooma (1:03.56).

Teise raja kiireimad olid Tiit Vainura ja Kristi Vainura, kolmanda raja võitis naistest Julia Pill ja meestest Jüri Klaasmägi, neljanda raja parimat aega näitas Anne Jundas.

Kokku proovisid rajameister Arne Kolgi poolt ettevalmistatud radu 73 inimest.

Järgmine neljapäevak on kavas 26. mail Mäetagusel ja siis tasub sinna tulla kohale ka kahel eelmisel päeval, sest 24. mail on kavas 50 m ujumise võistlus (start hotelli ujulas avatud kella 18-20) ja kolmapäeval, 25. mail on kavas discgolfi turniir (kogunemine alates 18st, rajale minek kell 18.30).