04.04.2015

FOTOD! Kalev ja Trans olid külalislahked

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga 4. voorus mängisid Ida-Virumaa meeskonnad kodus meeskondadega, kel ka pärats laupäeva kirjas vaid võidud. Sillamäe Kalev kaotas Nõmme Kaljule 2:3 ning Narva Trans kaotas Tallinna FC Florale 0:1.

Nõmme Kalju suutis mõlema poolaja alguses lüüa Sillamäele värava, kuid 67. minutil realiseeris Andrei Sidorenkov penalti ja vähendas kaotusseisu 1:2-le. Kohe järgmisel rünnakul lõid külalised aga oma kolmanda värava ja kuigi viis minutit enne kohtumise tavaaja lõppu lõi Danil Ratnikov pärast Janar Toometi head eeltööd 2:3. Rohkem väravaid ei sündinud ja Sillamäe Kalev sai tabelisse kahe võidu kõrvale teise kaotuse, Nõmme Kalju jätkab aga täisedu, nelja võiduga.

Teistes senipeetud neljanda vooru kohtumistes alistas Tallinna FC Levadia reede õhtul 2:1 Paide linnameeskonna ning laupäevases avamängus oli Viljandi Tulevik 5:2 parem Pärnu linnameeskonnast.

Vooru viimased mängud algasid kell 19. Narva Trans lasi Tallinna FC Floral lüüa mängu ainsa värava kohtumise lisaminutitel, Tallinna FC Infonet – Tartu Tammeka viigistasid 2:2.

Paremusjärjestus (4/36): 1.-2. Nõmme Kalju ja Tallinna FC Flora 12, 3. Tallinna FC Levadia 8, 4. Sillamäe Kalev 6, 5. Narva Trans 5, 6. Pärnu LM 4, 7.-8. Viljandi Tulevik ja Tallinna FC Infonet 3, 9.-10. Tartu tammeka ja Paide LM 1.

Viiendas voorus mängivad Ida-Virumaa meeskonnad võõrsil. 10. aprillil sõidab Sillamäe Pärnu ja päev hiljem võtab Narva ette tee Tartu.

Kodus mängitakse taas kuuendas voorus. Esmaspäeval, 13. aprillil kell 18.45 mängib Kalev kodus Tallinna FC Levadiaga ning teisipäeval, 14. aprillil kell 19 on  Narva Transi kord võõrustada Paide linnameeskond.