30.04.2015

FOTOD! IMEKOLMESE VIDEO! Esiliiga finaalis sai võidu Iisaku Peetri Pizza

Neljapäeva õhtul Kohtla-Järve spordihoones peetud Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistluste esiliiga finaalis alistas Iisaku Peetri Pizza 84:81 Elvaremi, kellele see oli hooaja esimeseks kaotuseks.

Pärast punkt-punkti heitluses kulgenud avaveerandit, mille võitis Elvarem 22:21 ja kus kumbki osapool ei saanud suuremat kui kolme (Elvarem – 16:13, 20:17, 22:19) või nelja (Iisaku – 7:3) punktilist edu sai teise veerandi alguses edu külalismeeskond, Peetri Pizza läks ette 31:24 ja 33:27, kuid resultatiivse veerandaja teine pool kulges paremini Elveramil, kes juhtis poolajaks 57:47, kusjuures Margo Tali tabas liidrite kasuks viimasel sekundil keskjooneviske. Viske video: https://www.youtube.com/watch?v=tZ74vlxzTEg

Teise poolaja alguses tuli Peetri Pizza nelja tabava kolmesega mängu tagasi ja neljandal minutil olid ees juba Iisaku mängijad 61:59. Sellest momendist kulges mäng kuni lõpuvileni tasavägises heitluses. Komas veerand lõppes 68:68 ja kuigi neljanda veerandi keskel oli Elvaremi edu korraks ka viis punkti – 78:73, siis viimased viis minut mängisid paremini Peetri Pizza mängijad, kes võitsid kohtumise 84:81 ja said sellega esiliiga kulla.