15.09.2012
Firmasisesed

FOTOD! HITO/Jõhvi esineb U20 Euroopa korvpalliliigas edukalt

Euroopa noorte korvpalliliiga U20 vanuseklassi Jõhvis peetava esimese etapi teisel võistluspäeval alistas KK HITO/Jõhvi kindlalt nii Moskva Dünamo kui ka BC Samara.

Päeva esimeses mängus alistas HITO/Jõhvi Moskva Dünamo 57:42 (29:23). “Mäng oli meil hommikuselt uimane ja midagi erilist sellest kohtumises esile tuua ei saa. Kogu aeg oli vahe meie kasuks 6-8 punkti, alles viimase nelja minutiga läks vahe suuremaks,” ütles KK HITO/Jõhvi peatreener Priit Sternhof. HITO/Jõhvi kasuks viskas selles kohtumises Aleksis Anijärv 18 ja Sander Saare 17 punkti.

Võistlusõhtu viimases, kaheksandas mängus sai HITO/Jõhvi BC Samara vastu juba esimesel veerandil vahe sisse, kui 6:9 kaotusseisust võideti avaveerand 23:9 ja poolaeg 34:23. “Saime õnneks kohe vahe sisse, vastased läksid närviliseks ning lõpus said meil juba kõik mängida,” sõnas Sternhof. HITO/Jõhvi 59:46 võiduga lõppenud mängus viskas Georg Tambre 17 (lisaks 7 lauapalli), Saare 16 (8 söötu) ja Anijärv 11 punkti.

Kahe päeva järel on ainsana täisedu Moskva regiooni BC Himkil, kellelt pärineb ka HITO/Jõhvi selle etapi ainus kaotus. Lisaks HITO/Jõhvi meeskonnale on kaheksast Jõhvis mängivast meeskonnast samuti 3 võidu ja 1 kaotusega BC Liepaja, kes aga viimasel päeval vastamisi just Himkiga. HITO/Jõhvi mängib BC Volgogradiga, kel praegu on 1 võit.