30.03.2014
Firmasisesed

FOTOD! Eesti tippklubid olid Jõhvis

Laupäeval mängisid Jõhvi spordihallis kõik eelmisel hooajal Eesti meistriliigas medali saanud meeskonnad.

Päeva avakohtumises alistas eelmise hooaja hõbe TÜ/Rock KK HITO 105:80, kusjuures teise poolaja võitis KK HITO 43:39.

Päeva teises, TV6s otseülekande saanud mängus võitis tiitlikaitsja BC Kalev/Cramo BC Rakvere Tarvase vastu avaveerandi 26:7, kuid juba teisel veerandil sai Rakvere meeskond 38:37 ette, kuid kaotas siiski poolaja 38:40. Teine poolaeg möödus punkt-punkti mängus, kuid seisul 73:73 tegid pealinlased 7:0 spordi ja lõpuks võitsid mängu 85:79.

Pühapäeval kohtuvad Jõhvis KK HITO ja Tallinna Kalev.